PUNO

پانــو- سفـارش آنلاین انــواع نان در شــیراز

شما با نون های خشکتون چه کار می کنید؟

    
تعداد بازدید: 1443
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
تاریخ درج خبر : 1398/11/12

شعار نان آنلاین پانو "نونت رو سبز بخر" هست و در همین راستا سعی میکنیم به روش های مختلف،راه های "سبز" زندگی کردن رو با هم به اشتراک بذاریم،امروز با چندتا راه کار خوشمزه میخوایم یاد بگیریم چه طور از نان های خشک سفره بهتر استفاده کنیم.

نون های خشک تون رو دور نریزید؛خیلی راحت نونهای خشک،مخصوصا باگت،رو بکوبید تا تقریبا به صورت آرد بشه و با اون یک کتلت خوشمزه درست کنید،حتی میتونید با اضافه کردن یک تخم مرغ ازش به عنوان مواد سوخاری استفاده کرد.

 

تولید آرد سوخاری

با نانهای خشکتون نان دارچینی درست کنید
با کمی حوصله از نان خشکتون یه میان وعده ی خوشمزه درست کنید؛
ابتدا دارچین را با شیر مخلوط کنید،سپس نانهای خشک برش زده را در آن بخیسانید،بعد آنها را در تخم مرغ بغلتانید و در ماهیتابه ی حاوی روغن نان ها را سرخ کنید تا رو ی آنها طلایی شود،و نهایتا با پاشیدن اندکی دارچین میتوانید از خوردن این میان وعده ی لذیذ لذت ببرید.

 

استفاده از نان خشک

یک پیشنهاد خوب برای افرادی که سوپ رو یک وعده ی کامل میدونن
نان برشته ی کروتون با عطر آویشن
نان های خشک را به صورت بزرگ و کوچک خرد کرده و آنها را در روغن زیتون سرخ کنید،بعد از تغییر رنگ نان، ناشی از سرخ شدن با اضافه کردن آویشن،شما یک نان برشته ی خوشمزه دارید که میتوانید با سوپ آن را میل کنید و از طعم آن لذت ببرید

تولید نان سوپ

کی باورش میشه،نان سیر خوشمزه ای که خیلی وقتا فقط به خاطر اون میریم رستوران،میشه با نان خشک های سفره ی خودمان درست کنیم
ابتدا نان‌ها را به گونه ای برش میدهیم که ترجیحا از هم جدا نشوند و بعد آن را داخل فر قرار میدهیم،مقداری کره را آب کرده و سیرهای کوبیده شده، جعفری خرد شده و کمی فلفل را به آن اضافه میکنیم. سپس مواد مخلوط شده را ما بین برش های نان ریخته و نان را داخل فویل آلومینیومی پیچیده و داخل فر میگذاریم و نان را بعد از ۶ دقیقه از فر در آورده و فویل آلومینیومی آن را دراورده و به مدت 5 دقیقه‌ی دیگر آن را در فر قرار میدهیم تا به صورت کامل آماده ی خوردن شود.

 

تولید نان سیر

از   1   رای
3

دیدگاه شما


“ کیفیت نان، زمان رسیدن و سلامت شما را تضمین می کنیم ”

با پانــو همــــراه باشــید