PUNO

پانــو- سفـارش آنلاین انــواع نان در شــیراز

تبریک روز مادر

    
تعداد بازدید: 1815
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
تاریخ درج خبر : 1397/12/7
منبع : درون سازمانی

مادرم علاقه داشت گه گاهي غذاي ساده صبحانه را براي شب هم آماده کند. يک شب را خوب يادم مانده که مادرم پس از گذراندن يک روز سخت و طولاني در سر کار، غذاي شبِ سادهء مانند صبحانه تهيه کرده بود.
آن شب پس از زمان زيادي، مادرم بشقاب نان شب را با تخم مرغ، سوسيس و نان هاي بسيار سوخته، پيش پدرم گذاشت. يادم مي آيد منتظر شدم ببينم آيا او هم متوجه سوختگي نان ها شده است!
در آن وقت، همه ی کاري که پدرم انجام داد اين بود که دستش را به طرف نان دراز کرد، لبخندي به مادرم زد و از من پرسيد که روزم در مكتب چطور بود. خاطرم نيست که آن شب چه جوابي به پدرم دادم، اما کاملاً يادم هست که او را تماشا مي کردم که مسكه و مربا روي آن نان هاي سوخته مي ماليد و لقمه لقمه آنها را مي خورد.
يادم هست آن شب وقتي از سر ميز غذا بلند شدم، شنيدم مادرم بابت سوختگي نان ها از پدرم عذر خواهي مي کرد و هرگز جواب پدرم را فراموش نخواهم کرد که گفت: «اوه عزيزم، من عاشق نان های خيلي بریان هستم.»
همان شب، کمي بعد که رفتم پدرم را براي شب بخير ببوسم، از او پرسيدم که آيا واقعاً دوست داشت که نان هایش سوخته باشد. او مرا در آغوش کشيد و گفت: مادر تو امروز روز سختي را با کار های خانه و وظیفه بیرون سپری کرده و خيلي خسته است. بعلاوه، نان کمي سوخته هرگز کسي را نمي کشد!

روز زن - روز مادر

روز فرشته های زمینی و آسمانیمان مبارک

 

 

از   0   رای
0

دیدگاه شما


“ کیفیت نان، زمان رسیدن و سلامت شما را تضمین می کنیم ”

با پانــو همــــراه باشــید